? Google Chrome Yasaklı Sitelere Giriş | Ktunnel Giriş

Son yıllarda artış göstermiştir. Şuan eskisi kadar siteler yasaklanması bile, daha önce yasaklanmış olan siteler zamanında baya artış göstermişti. Eski yıllarda artış gösteren yasaklı sitelere karşı çözümler üretilmiş olup her gün farklı çözümler üretmektedirler.

Günümüzde İnternet kullanıcıları gün geçtikçe artış göstermektedir. Belli ülkelerde ve bölgelerde yasaklanan web sayfaları artmaktadır. Artan bu web sayfalarına karşı kesin çözüm ve kesin yasaklanma getirilememektedir. Bazı sitelere www eklemeden giriş yapılmaktadır.

Bu sadece bulunduğunuz bölgede geçerlidir. Bir çok ülkede yasaklı olan sitelere Türkiye üzerinden giriş yapmak mümkündür. Tam tersine bir durum ise Türkiye’de bulunan yasaklı sitelere ise farklı ülkelerden giriş yapılmaktadır. Bu sadece bulunduğumuz yerdeki IP adresleri üzerinden yapılan bir yasak olduğundan dolayı gerek program ile gerekse programsız olarak ip adresi değişerek tekrardan yasaklı sitelere giriş sağlamak mümkündür.

Küçük büyük çaplarda bir çok program yazılımları mevcut. Bunun yanı sıra Google Chrome de bir eklenti çıkartarak eklenti aracılığı ile kullanıcılarına yasaklı sitelere giriş yapmasını sağlamaktadır. Google Chrome ile yasaklı sitelere nasıl bağlana biliriz diye düşünen kullanıcılar çok basit! aşağıda verilen bütün işlemleri adım adım takip ediniz.

Google Chrome Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

Google chrome içinde bulundurduğu eklenti sayesinde mevcut İp adresinizi değiştirerek farklı ülkelerin veya hayali yada gerçek kendi bünyesinde barındırdığı bulunduğumuz yer ile alakası olmayan ip adresi sayesinde İnternet’te gezinmek için izin vermektedir.

Google chrom’un yasaklı sitelere girme ve kolayca erişmenizi sağlayan eklentisi Stealthy olup eklentiye nasıl sahip olabileceğinizi anlatacağım. Dünya çapında kullanıcıların kullanmış olduğu Dünyaca ünlü arama motoru Google’nin çalışmasıdır. Eklentiyi;

https://chrome.google.com/webstore

Üst kısımdaki web adresine giriş yaparak eklentiyi yükleyebilir, Manüel kurulumu yapabilir veya Google arama motorune yazarak arama yaparak yükleyebilirsiniz. yükledikten sonra kurabilirsiniz.

Stealthy yasaklı sitelere giriş dosyasını aktif etme

Google chrome eklenti kurulumu gayet kolaydır ve basittir. Mevcut Google Chrome eklentilerini kontrol etmek için Google Chrome internet tarayıcınızı açarak sağ üst köşede bulunan anahtar simgesine tıklayın, Oradan araçları seçiniz. Daha sonra uzantıları tıklayarak mevcut eklentileri görebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz adrese bağlanın. Eklenti sayfasına yönlenerek oradan arama yapıp Stealthy eklentisini bulduktan sonra Google Chrome ekle butonuna tıklayarak eklentiyi yüklemeye başlayabilirsiniz. Adres çubuğunun sağ kısmında görebilir buradan’da aktif hale getirebilirsiniz.

Etiketler :
Benzer Yazılar

Yorum Yapabilirsiniz

  1. nilay diyor ki:

    Çok teşekkürler paylaşım için! İşe yarıyor.Şimdilik sorun yok. 🙂

    • admin diyor ki:

      Biz teşekkür ederiz. Giriş problemi yaşarsanız diğer makalelerimizden bütün dns ayarlarını yapmanız için bilgiler mevcuttur.Copyright © 2014 - KTUNNEL Giriş - Her Hakkı Saklıdır.