Google giriş

7 ay önce admin tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında 2 yorum yapıldı.

Son yıllarda artış göstermişti. Şuan eskisi kadar siteler yasaklanmasa bile, Daha önce yasaklanmış olan siteler zamanında baya artış göstermişti. Eski yıllarda artış gösteren yasaklı sitelere karşı çözümler üretilmiş olup her gün farklı çözümler üretmektedirler.

Günümüzde İnternet kullanıcıları gün geçtikçe artış göstermektedir. Belli ülkelerde ve bölgelerde yasaklanan web sayfaları artmaktadır. Artan bu web sayfalarına karşı kesin çözüm ve kesin yasaklanma getirilememektedir. Bazı sitelere www eklemeden giriş yapılmaktadır.

Bu sadece bulunduğunuz bölgede geçerlidir. Bir çok ülkede yasaklı olan sitelere Türkiye üzerinden giriş yapmak mümkündür. Tam tersine bir durum ise Türkiye’de bulunan yasaklı sitelere ise farklı ülkelerden giriş yapılmaktadır. Bu sadece bulunduğumuz yerdeki IP adresleri üzerinden yapılan bir yasak olduğundan dolayı gerek program ile gerekse programsız olarak ip adresi değişerek tekrardan yasaklı sitelere giriş sağlamak mümkündür.

Küçük büyük çaplarda bir çok program yazılımları mevcut. Bunun yanı sıra Google Chrome de bir eklenti çıkartarak eklenti aracılığı ile kullanıcılarına yasaklı sitelere giriş yapmasını sağlamaktadır. Google Chrome ile yasaklı sitelere nasıl bağlana biliriz diye düşünen kullanıcılar çok basit! aşağıda verilen bütün işlemleri adım adım takip ediniz.

Google Chrome Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi
Google chrome içinde bulundurduğu eklenti sayesinde mevcut İp adresinizi değiştirerek farklı ülkelerin veya hayali yada gerçek kendi bünyesinde barındırdığı bulunduğumuz yer ile alakası olmayan ip adresi sayesinde İnternet’te gezinmek için izin vermektedir.

Google chrom’un yasaklı sitelere girme ve kolayca erişmenizi sağlayan eklentisi Stealthy olup eklentiye nasıl sahip olabileceğinizi anlatacağım. Dünya çapında kullanıcıların kullanmış olduğu Dünyaca ünlü arama motoru Google’nin çalışmasıdır. Eklentiyi;

https://chrome.google.com/webstore

Üst kısımdaki web adresine giriş yaparak eklentiyi yükleyebilir, Manüel kurulumu yapabilir veya Google arama motorune Stealthy yazarak arama yaparak yükleyebilirsiniz. yükledikten sonra kurabilirsiniz.

Stealthy yasaklı sitelere giriş dosyasını aktif etme
Google chrome eklenti kurulumu gayet kolaydır ve basittir. Mevcut Google Chrome eklentilerini kontrol etmek için Google Chrome internet tarayıcınızı açarak sağ üst köşede bulunan anahtar simgesine tıklayın, Oradan araçları seçiniz. Daha sonra uzantıları tıklayarak mevcut eklentileri görebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz adrese bağlanın. Eklenti sayfasına yönlenerek oradan arama yapıp Stealthy eklentisini bulduktan sonra Google Chrome ekle butonuna tıklayarak eklentiyi yüklemeye başlayabilirsiniz. Adres çubuğunun sağ kısmında görebilir buradan’da aktif hale getirebilirsiniz.

Sonraki Yazı
Şuan da zaten son yazıdasınız!

Benzer Yazılar

youtube kapandı
Geçtiğimiz günlerde Twitter kapanmıştı sırada Youtube var söylentileri gerçek oldu. Türkiye hala Twitter yasağını konuşurken, Video paylaşım sitesi 27 mart saat 17:00 surlarında erişim yasağı getirildi. Alınan kararlar az önce 3G internet erişimi sa...
programsız giriş
Program aracılığı olmadan programsız olarak engellenmiş sitelere bağlanmanın bilgiye ve deneyime bağlı uygulamaların bütünüdür. Bu çözüm sırasında uygulanacak işlemler son derece farklı çözümlerle çalışmaktadır. Bu sebeple bu tür işlemleri dikkatli b...
beatfiltering
Beatfiltering filtreleme, engelleme ve yasaklanmış sitelere çevirim içi bağlanmanıza yarayan yenilenmiş web servisidir. Diğer proxy sunuculardan farlı kılan; Erişim sağlamak için gideceğiniz web sitesine sunucunun bünyesinde barındırdığı HTTPS aracı...
Yorumlar ( 2 )
  1. nilay diyor ki:

    Çok teşekkürler paylaşım için! İşe yarıyor.Şimdilik sorun yok. :)

    • admin diyor ki:

      Biz teşekkür ederiz. Giriş problemi yaşarsanız diğer makalelerimizden bütün dns ayarlarını yapmanız için bilgiler mevcuttur.


Uyarı: Ktunnelgiris.com adlı sitemiz yasaklı sitelere giriş özelliğini ve desteğini başka bir sitenin alt yapısını kullanarak kullanıcılara yardımcı olmayı hedeflemektedir. Yasaklı sitelere giriş işlemleri hiçbir şekilde sitemiz üzerinden yapılmamaktadır.  Site kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre kullandıkları yasaklı giriş aracından sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan Ktunnel giriş sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için info@ktunnelgiris.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, Ktunnelgiris.com yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.