? Ktunnel nedir | Ktunnel Giriş

Yasaklanmış ya da engellenmiş olan sitelere giriş yapabilmek için kullanabileceğiniz pek çok işlem bulunmaktadır. Ancak internet gezintilerinizi hem daha güvenli hem de daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek ve bunun için de herhangi bir işlem yapmak istemiyorsanız, kullanabileceğiniz yöntemlerin başında yasaklı sitelere giriş olanağı sunan VPN sistemlerinden yararlanmanızdır. KTUNNEL nedir diye baktığınız zaman size fazla sayıda VPN desteği sağlayan online sunucu noktası olduğunu görebilmeniz mümkündür.

Sitelerin yasaklanması ya da kısıtlanması çoğunlukla DNS sunucuları üzerinden gerçekleşmektedir. Pratik olarak anlatmak gerekirse DNS sunucuları üzerinden kısıtlama yapmak X.X.X.X şeklinde bulunan DNS ayarlarının üzerinde belli bir siteyi engellemek şeklinde gerçekleşmektedir. Yani bu DNS adresi üzerinden siteye giriş yapmak isteyenler engellemeyle karşılaşacaktır. Ancak Ktunnel gibi çok sayıda VPN seçeneği sunan sistemler sayesinde ne program indirmenize ne de DNS ayarlarınızla oynamanıza gerek kalmadan dilediğiniz siteye rahatlıkla giriş yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu sistem sayesinde siteye giriş yaptığınız zaman normalde olduğu gibi rahat bir şekilde hareket edebilmeniz ve paylaşım yapabilmeniz mümkündür.

Ktunnel Nedir konusunda araştırma yaptığınız zaman size yasaklı sitelere giriş ve güvenli gezinti olanağı sunan bir sistem karşınıza çıkmaktadır. Çünkü bu sistem yasaklanmış ya da kısıtlanmış sitelere giriş yapmanızı sağlarken internette anonim gezinti yapabilmeniz konusunda da size destek olmaktadır. Bu sayede IP adresiniz gizlenmekte ve internetteki varlığınız anonim hale getirilmektedir. İnternette yapacağınız gezintilerin daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için kullanabileceğiniz bu VPN sistemi sayesinde internette özgürlüğün tadını çıkarırken güvende olmadığınız endişesi yaşamak zorunda kalmazsınız.

Sadece yasaklanmış ya da kısıtlanmış siteler için değil internetteki tüm gezintileriniz için kullanabileceğiniz bu sistem sayesinde gezindiğiniz sitelerin güvenilir olup olmadığı konusunda endişe duymak zorunda kalmazsınız. Ktunnel sayesinde kendinizi gizleyebilmeniz mümkün olduğundan internette daha güvenli bir şekilde gezinti yapabilmeniz mümkün olacaktır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda endişe duymanıza gerek kalmadan gezinti yapabileceğiniz bu sistem sayesinde sadece IP adresinizi değil bulunduğunuz bölgeyi de gizleyebilmeniz mümkündür.

Binlerce IP adresi ve DNS sunucusu kullanarak size internette daha güvenli bir gezinti sunan Ktunnel hakkında daha fazla bilgi almak ve Ktunnel konusundaki sorularınızın yanıtını bulabilmek için bu sistemi denemeniz çok önemlidir. Bu sayede bu sistemi kullanmanın size sağlayacağı ayrıcalıklardan faydalanabilmeniz mümkündür. Bu ayrıcalıkların size sunduğu faydaları gördükçe internette yaptığınız gezintilerin Ktunnel üzerinden gerçekleşmesinin size daha büyük bir kolaylık sunduğunu ve daha güvenli gezinti yapabildiğinizi görebileceksiniz.

Etiketler :
Benzer Yazılar

Yorum Yapabilirsiniz

 1. limewire diyor ki:

  Bi ara youtube’a ktunnel vtunnel le giriyodunuz dimi

 2. ali diyor ki:

  yani

 3. Şafak Demir diyor ki:

  Okulda olduğum için bazı siteler yasak

  • admin diyor ki:

   Merhaba değerli şafak bey. Ultrasurf yazımızı üst kısımda arama kutusundan aratarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 4. sinan diyor ki:

  Gerçekten harika bir sistem olmuş, yasaklanmış yada dns bilgileri hatalı olan sitelere sorunsuz bağlanmak için gayet iyi bir yazılım.Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.