Ktunnel nedir | Ktunnel Giriş

Sansür sürekli olarak karşı karşıya gelebileceğimiz bir sorun haline gelmektedir. İnternet kullanıcıları genellikle bilgi alışverişinde bulunmak ve bilgiler edinebilmek adına pek çok site üzerinde gezinme sağlar. Bu gezinmeler ile birlikte takip ettiğimiz sürekli olarak aktif bir şekilde kullandığımız web siteleri muhakkak ki vardır. Genellikle site içerikleri kullanıcılar tarafından yönetilebilir olduğundan dolayı, telif hakkı içeren bilgi paylaşımında bulunabiliyorlar. Telif hakkı içeren içerikler site yönetimi veya firmaların bilgisi dışında olarak alıntı yapılıp paylaşılan içerikler olup başka sitede kullanılmasını istemediği veya kaynak belirtmesi hususunda uyarılarda bulunur. Son yıllarda internet tasarısında büyük adımlar atan bir ülke olup, doğal olarak haklı sebeplerden dolayı mahkeme sonuçları ile birlikte web siteleri erişime kapatılabiliyor. Durum böyle olunca kullanıcıların uzun süreli arayışları sonucunda erişmeleri mümkün. Fakat bu erişim esnasında doğru yol izlemekte fayda var diyebiliriz.

Bunun için yasaklanmış web sitelerine bağlanmanız için sizlere en kolay yöntemlerden bir tanesini paylaşacağız. Ktunnel proxy sitesini hemen hemen ülkemizde internet kullanıcıların bir defa bile olsa kullanmış olduğu site diyebiliriz. Sürekli olarak erişime engellenen siteler gün geçtikçe artış göstermesinden dolayı ihtiyacımız olan araçlardan biri haline gelmekte, ilk olarak 2008 yıllarında youtube erişime kapatıldığı zamanlarda yurt dışında bulunan sunucular sayesinde yasaklı sitelere giriş özelliğinin geliştirilmesi ve bu sayede erişime engellenmiş web sitelerine bağlanmamızı sağlar. Ülkemizde erişime kapatılmış bir web sitesi yurt dışında muhakkak açıktır. Sunucu üzerinde bulunan araçlar sayesinde program kullanımına ihtiyaç duymadan tamamen yasal bir şekilde yurt dışında herhangi bir bilgisayar üzerinden gizli bir şekilde gezinebileceğiniz özellikler olup bu özellikler sayesinde tamamen gizlilik ve bilgilerinizi güven altına alabilirsiniz. Ktunnel nasıl kullanılır? Ülkemizde yasaklı olan bir çok web sitesine sorunsuz bağlanmak için kullanılan aracı sitedir. Yönlendirmeler üzerine kurulmuş olup kullanıcılarına anonim bir şekilde İnternet’e sörf yapmasını sağlamaktadır.

Kullanımı oldukça basit olan bir yazılım olup normal internet sitelerine bağlanmaktan farksız olup yasaklı giriş özelliğinde bulunan araç çubuğuna iletişim kurmak istediğiniz web sitesinin adresiniz yazarak giriş yapabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız üzerinden bağlanmamış olup tamamen sunucu üzerinden gizli bir şekilde erişebilirsiniz. Bilgisayarınızda kayıt bırakmaz ve veri akışınızı tamamen gizli tutar.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar
 1. limewire diyor ki:

  Bi ara youtube’a ktunnel vtunnel le giriyodunuz dimi

 2. ali diyor ki:

  yani

 3. Şafak Demir diyor ki:

  Okulda olduğum için bazı siteler yasak

  • admin diyor ki:

   Merhaba değerli şafak bey. Ultrasurf yazımızı üst kısımda arama kutusundan aratarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 4. sinan diyor ki:

  Gerçekten harika bir sistem olmuş, yasaklanmış yada dns bilgileri hatalı olan sitelere sorunsuz bağlanmak için gayet iyi bir yazılım.Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.