Ktunnel nedir

8 ay önce admin tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında 7 yorum yapıldı.

Günümüzde bir çok yasaklı site vardır. Yasaklı sitelere giriş yapabilmek için tek alternatif yol ktunnel. Ktunnel ne işe yarar ve ktunnel nasıl kullanılır? Ülkemizde yasaklı olan bir çok web sitesine sorunsuz bağlanmak için kullanılan aracı sitedir. Yönlendirmeler üzerine kurulmuş olup kullanıcılarına kaliteli bir şekilde İnternet’e sörf yapmasını sağlamaktadır.

Ktunnel yasak olan sitelere ülke içerisinde erişime engel olan bütün sitelere gizliliğe önem veren ve koruyarak giriş yapmanızı sağlar. Tabi bununla kalmayıp yasaklı sitelere gireblmek için kullanılmaktadır. Girmiş olduğunuz yasaklanmış sitelere ayrıca sitenin kişisel bilgilerine ulaşmasını ve ip adresini bilmesini istenebiliyor. Özellikle ktunnel ile tanışma Türkiye üzerinden youtube’nin kapandığı dönemde bir patlama yaşanmıştı. Şuan genellikle kullanılan web browsedir.

Kullanmak o kadar zor değil. Giriş yapmak istediğiniz adresi yazarak giriş yap butonuna tıkladıktan sonra bağlanabilirsiniz. Örnek; www.bindir.net yazınız ve ardından giriş yap butonuna tıklayınız.

Etiketler:
Sonraki Yazı
Şuan da zaten son yazıdasınız!

Benzer Yazılar

tüm proxy servisleri
Youtube ve diğer erişime engelli sitelere girmek isteyenler bu sayfamız üzerinden bütün proxy servis sağlayıcılarını bir arada kullanabilirler. Sunucuların yavaşlaması ve erişim esnasında veya bağlanacağınız web sitesinde özgür ve hızlı bir şekilde e...
hızlı giriş
Erişime engellenmiş siteler günümüzde web tabanlı proxy servisleri bağlandığımız web sitelerini muhakkak gizli tutar. Bir çok proxy servis sağlayıcıları bağlanılan sitelerin hepsini kayıt altına alarak kontrol etmezler ama bağlanılan bir çok sitenin ...
Yenilenen Ktunnel Girişi
İnternet tasarısı hakkında son değişiklikler sebebi ile, gereksi siyasi yaptırımları ve açıklamaları sonucunda internette yasak ve sınırlandırmalar getirilerek, zihinlerden silinmeyen 2005 yılında Atatürk'e hakaret içeren videoların barındırdığı Yout...
Yorumlar ( 7 )
 1. limewire diyor ki:

  Bi ara youtube’a ktunnel vtunnel le giriyodunuz dimi

 2. ali diyor ki:

  yani

 3. Şafak Demir diyor ki:

  Okulda olduğum için bazı siteler yasak

  • admin diyor ki:

   Merhaba değerli şafak bey. Ultrasurf yazımızı üst kısımda arama kutusundan aratarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 4. sinan diyor ki:

  Gerçekten harika bir sistem olmuş, yasaklanmış yada dns bilgileri hatalı olan sitelere sorunsuz bağlanmak için gayet iyi bir yazılım.


Uyarı: Ktunnelgiris.com adlı sitemiz yasaklı sitelere giriş özelliğini ve desteğini başka bir sitenin alt yapısını kullanarak kullanıcılara yardımcı olmayı hedeflemektedir. Yasaklı sitelere giriş işlemleri hiçbir şekilde sitemiz üzerinden yapılmamaktadır.  Site kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre kullandıkları yasaklı giriş aracından sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan Ktunnel giriş sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için info@ktunnelgiris.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, Ktunnelgiris.com yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.