? Vtunnel | Ktunnel Giriş

Merhabalar KTUNNEL Giriş Takipçileri. İnternet üzerinden gerçekleştirilen iletişimin daha hızlı ve kaliteli olmasının yanı sıra dünyanın farklı bölgelerinden daha hızlı bir şekilde bilgi alabilme olanağını da sunuyor olması sebebiyle internet hangi yaşta olursa olsun her insan için önemli iletişim organlarından biri olmuştur. İnternetin bu kadar önemli olması ve internette yapılan değişikliklerin ve engellemelerin hayatımızı engellemesi sebebiyle VTUNNEL online Proxy servisine ihtiyaç duyulması söz konusu olabilmektedir. Bu Proxy servisi aracılığıyla internette yapılan her türlü engellemeden rahatlıkla sıyrılabilmeniz ve daha hızlı bir şekilde internette gezinti yapabilmeniz mümkün olacaktır.

İnternet sitelerine konulan yasaklardan çok daha hızlı bir şekilde sıyrılabilmek ve bu engellemelerin internetteki özgürlüğünüzü kısıtlamamasını sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz pek çok yol bulunmaktadır. İnternette daha kolay ve hızlı bir gezinti yapabilmenin yanı sıra internetten yapacağınız gezintilerde engellemeleri aşabilmek için kullanabileceğiniz diğer yöntemler DNS ayarlarınızda değişiklik yapmanızı ya da herhangi bir program indirmek ve yazılım yüklemenizi gerektirebilmektedir. Bunlarla uğraşmamak için sadece internette size açılan tünellerde gezinti yapmanız büyük bir önem taşır. Sizin için hem güvenlikli hem de engelsiz bir internet tüneli anlamına gelen bu online Proxy servisi sayesinde internette gezinirken daha sorunsuz işlem yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

İnternette özgürce gezmek isteyen kişilerin gerçekleştirmesi gereken işlemlerin büyük bir kısmı ya cihazınızda fazla yer kaplamakta ve cihazınızın düzgün çalışamamasına neden olabilmekte ya da ücret ödemenizi gerektirmektedir. Bu sebeple hem program indirmenize gerek olmadan hem de ayarlarınızda herhangi bir değişiklik yapmaya ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz ve yasaklı sitelere giriş yapmak sizin için çok daha kolay bir hale gelecektir. Ücretsiz bir hizmet olması ve online olarak kullanabilecek olmanız sayesinde bu yolu kullanmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. İnternet gezintileriniz sırasında “Bu site erişime kapanmıştır” gibi bir ibareyle karşılaşmamak için sizi bu engellerden uzak tutabilecek yöntemleri kullanmanız faydanıza olacaktır.

Her internet kullanıcısı en az bir kez kullandığı bir sitenin erişime kapatıldığını görebilmektedir. Bu engelleme kullanıcıların üzülmesine ve iletişim özgürlüğünün kısıtlanmasına neden olabilmektedir. Bu kısıtlanmalardan kurtulabilmek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında seçim yaparken size en kolay erişim olanağını sunan yolları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. VTUNNEL size internette normal bir sitede gezinti yapar gibi engellenmiş sitelerde gezinti yapabilme ve paylaşım yapma olanağını sunmaktadır. Böylelikle sizler de ne ayar değişikliği yapıp tekrar ayarlarınızı eski haline getirmekle uğraşırsınız ne de bu sitelere giriş yapabilmek için ekstra ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar
 1. mustafa sarikaya diyor ki:

  acamiyorum

  • admin diyor ki:

   Türkiye sunucularında problem olduğundan ötürü şuan DNS ayarları üzerinden bağlanmanız mümkün. En kısa sürede sorun çözülecektir.

 2. serhan diyor ki:

  neden açılmıyor ne zaman sorun çözülecek..

  • admin diyor ki:

   Merhaba Serhan bey, sunuculardaki IP adreslerindeki problemlerden ötürü aksaklıklar olmaktadır. En kısa sürede düzelecektir. Diğer kategorilerde bulunan makalelere göz atarak sorununuzu çözebilirsiniz.

 3. arzu diyor ki:

  buradan tweet girilirmi

  • admin diyor ki:

   Merhaba arzu hanım, evet twitter kapatılmış. Fakat sitemiz üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz araç çubuğunu kullanarak dilerseniz dns değiştirme işlemlerini yaparak bağlanmanız mümkün.

 4. serhat diyor ki:

  Ben telefondan youtubeye giremiyorum dns felan bişeyler diyor ne yapabilirim

 5. ahmet diyor ki:

  Süper olmuş teşekkür ederim hızlı ve kullanışlı görünüyor

 6. serhat diyor ki:

  Galaxi s4 yazmıştım ama yorumlarda gözükmüyo

 7. mehmet diyor ki:

  En güzel servis olmasıyla dikkat çeken ve uzun zamandır kullanmış olduğum başarılı servislerin başında geldiğini düşünmekteyim.

 8. nuri diyor ki:

  tunnel sayfalarından faydalanarak girdiğim bir sitede uzunca bir zamandır resimleri görebiliyor olmama rağmen videolar açılmıyor. beyaz bir ekran çıkıyor öylece kalıyor. sorun genel mi yoksa bende mi? ne yapmamı önerirsiniz.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Nuri,
   Sorun geneldir. Tüm kullanıcılarda aynı sorun vardır. Kısa bir süre içerisinde sorun giderilip, web sitemiz üzerinden bilgi verilecektir.Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.