Vtunnel

8 ay önce admin tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında 11 yorum yapıldı.

Öncelikle sizlere vtunnel ne olduğu hakkında bilgileri aktaralım. Buna benzer bir çok erişim ağı sağlayan site vardır, Bu tür siteler yasakçı zihniyete sahip olan kişilere kurulan sitelerdir. Tamamen güvenlik açısından güvenli sitelerdir, Facebook ve twitter gibi sosyal ağ sitelerin kullandıkları güvenlik programlarını kullanmaktadırlar. Bankaların kullanmış oldukları güvenlik sistemi demek daha uygun bir teşhis olabilir.

Her ülkede erişime engellenmiş sitelere erişim yapmalarını sağlamaktadır. Bu tür siteler tek kişi tarafından tasarlanmış olup bütün ülkelere dağıtılmıştır. Bu tür siteleri her ülkede bulabilirsiniz, Özellikle’de yasaklı sitelerin çok olduğu ülkelerde daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Sistem işleyişi;

Yasaklı sitelere giriş üst kısımda görmüş olduğunuz gibi erişim butonu bulunmaktadır. Giriş yapmak ve erişim sağlamak istediğiniz sitenin adresini eksiksiz yazıyoruz öncelikle, Ardından hemen giriş yap butonuna tıklayarak bağlanabilirsiniz.

Etiketler:
Sonraki Yazı
Şuan da zaten son yazıdasınız!

Benzer Yazılar

yasak giriş programı
Yasaklı sitelere giriş programı, internet ortamında her hafta bir program çıkarılıyor yeni eklentiler yazılıyor. Sürekli olarak hosts dosyaları değiştiriliyor. Bazen farklı farklı DNS adresler paylaşılarak kullanıcıların kullanarak yasakları kaldırma...
Özbellek
İnternet üzerinden erişim imkanı sağlayan tüm web sunucuların dns sunucularıda farklıdır. Erişim sağladığınız internet sağlayıcısı Dns adreslerini çoğu zaman otamatik vermekle birlikte bazende isteğe bağlı olarak getirilir. İşletim sistemlerinin bir ...
Tunnel bear
Ücretsiz olup Amerika İngiltere'den erişilebilen (Türkiye) ve diğer ülkelerde dahil olmak üzere yasaklanmış sitelere erişim sağlamaktadır. Yani diğer bir deyimle, İngiltere'de kapalı olmayıp ama hangi başka bir ülkede kapalı olursa olsun o ülkeden er...
Yorumlar ( 11 )
 1. mustafa sarikaya diyor ki:

  acamiyorum

  • admin diyor ki:

   Türkiye sunucularında problem olduğundan ötürü şuan DNS ayarları üzerinden bağlanmanız mümkün. En kısa sürede sorun çözülecektir.

 2. serhan diyor ki:

  neden açılmıyor ne zaman sorun çözülecek..

  • admin diyor ki:

   Merhaba Serhan bey, sunuculardaki IP adreslerindeki problemlerden ötürü aksaklıklar olmaktadır. En kısa sürede düzelecektir. Diğer kategorilerde bulunan makalelere göz atarak sorununuzu çözebilirsiniz.

 3. arzu diyor ki:

  buradan tweet girilirmi

  • admin diyor ki:

   Merhaba arzu hanım, evet twitter kapatılmış. Fakat sitemiz üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz araç çubuğunu kullanarak dilerseniz dns değiştirme işlemlerini yaparak bağlanmanız mümkün.

 4. serhat diyor ki:

  Ben telefondan youtubeye giremiyorum dns felan bişeyler diyor ne yapabilirim

 5. ahmet diyor ki:

  Süper olmuş teşekkür ederim hızlı ve kullanışlı görünüyor

 6. serhat diyor ki:

  Galaxi s4 yazmıştım ama yorumlarda gözükmüyo


Uyarı: Ktunnelgiris.com adlı sitemiz yasaklı sitelere giriş özelliğini ve desteğini başka bir sitenin alt yapısını kullanarak kullanıcılara yardımcı olmayı hedeflemektedir. Yasaklı sitelere giriş işlemleri hiçbir şekilde sitemiz üzerinden yapılmamaktadır.  Site kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre kullandıkları yasaklı giriş aracından sorumludur, kullanıcı bazlı herhangi bir durumdan Ktunnel giriş sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimlerde bulunmak için info@ktunnelgiris.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz bu çerçevede, Ktunnelgiris.com yönetimi en geç 10 iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.