? Vtunnel | Ktunnel Giriş

Merhabalar KTUNNEL Giriş Takipçileri. İnternet üzerinden gerçekleştirilen iletişimin daha hızlı ve kaliteli olmasının yanı sıra dünyanın farklı bölgelerinden daha hızlı bir şekilde bilgi alabilme olanağını da sunuyor olması sebebiyle internet hangi yaşta olursa olsun her insan için önemli iletişim organlarından biri olmuştur. İnternetin bu kadar önemli olması ve internette yapılan değişikliklerin ve engellemelerin hayatımızı engellemesi sebebiyle VTUNNEL online Proxy servisine ihtiyaç duyulması söz konusu olabilmektedir. Bu Proxy servisi aracılığıyla internette yapılan her türlü engellemeden rahatlıkla sıyrılabilmeniz ve daha hızlı bir şekilde internette gezinti yapabilmeniz mümkün olacaktır.

İnternet sitelerine konulan yasaklardan çok daha hızlı bir şekilde sıyrılabilmek ve bu engellemelerin internetteki özgürlüğünüzü kısıtlamamasını sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz pek çok yol bulunmaktadır. İnternette daha kolay ve hızlı bir gezinti yapabilmenin yanı sıra internetten yapacağınız gezintilerde engellemeleri aşabilmek için kullanabileceğiniz diğer yöntemler DNS ayarlarınızda değişiklik yapmanızı ya da herhangi bir program indirmek ve yazılım yüklemenizi gerektirebilmektedir. Bunlarla uğraşmamak için sadece internette size açılan tünellerde gezinti yapmanız büyük bir önem taşır. Sizin için hem güvenlikli hem de engelsiz bir internet tüneli anlamına gelen bu online Proxy servisi sayesinde internette gezinirken daha sorunsuz işlem yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

İnternette özgürce gezmek isteyen kişilerin gerçekleştirmesi gereken işlemlerin büyük bir kısmı ya cihazınızda fazla yer kaplamakta ve cihazınızın düzgün çalışamamasına neden olabilmekte ya da ücret ödemenizi gerektirmektedir. Bu sebeple hem program indirmenize gerek olmadan hem de ayarlarınızda herhangi bir değişiklik yapmaya ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz ve yasaklı sitelere giriş yapmak sizin için çok daha kolay bir hale gelecektir. Ücretsiz bir hizmet olması ve online olarak kullanabilecek olmanız sayesinde bu yolu kullanmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. İnternet gezintileriniz sırasında “Bu site erişime kapanmıştır” gibi bir ibareyle karşılaşmamak için sizi bu engellerden uzak tutabilecek yöntemleri kullanmanız faydanıza olacaktır.

Her internet kullanıcısı en az bir kez kullandığı bir sitenin erişime kapatıldığını görebilmektedir. Bu engelleme kullanıcıların üzülmesine ve iletişim özgürlüğünün kısıtlanmasına neden olabilmektedir. Bu kısıtlanmalardan kurtulabilmek için kullanabileceğiniz yöntemler arasında seçim yaparken size en kolay erişim olanağını sunan yolları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. VTUNNEL size internette normal bir sitede gezinti yapar gibi engellenmiş sitelerde gezinti yapabilme ve paylaşım yapma olanağını sunmaktadır. Böylelikle sizler de ne ayar değişikliği yapıp tekrar ayarlarınızı eski haline getirmekle uğraşırsınız ne de bu sitelere giriş yapabilmek için ekstra ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Etiketler :
Benzer Yazılar

Yorum Yapabilirsiniz

 1. mustafa sarikaya diyor ki:

  acamiyorum

  • admin diyor ki:

   Türkiye sunucularında problem olduğundan ötürü şuan DNS ayarları üzerinden bağlanmanız mümkün. En kısa sürede sorun çözülecektir.

 2. serhan diyor ki:

  neden açılmıyor ne zaman sorun çözülecek..

  • admin diyor ki:

   Merhaba Serhan bey, sunuculardaki IP adreslerindeki problemlerden ötürü aksaklıklar olmaktadır. En kısa sürede düzelecektir. Diğer kategorilerde bulunan makalelere göz atarak sorununuzu çözebilirsiniz.

 3. arzu diyor ki:

  buradan tweet girilirmi

  • admin diyor ki:

   Merhaba arzu hanım, evet twitter kapatılmış. Fakat sitemiz üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz araç çubuğunu kullanarak dilerseniz dns değiştirme işlemlerini yaparak bağlanmanız mümkün.

 4. serhat diyor ki:

  Ben telefondan youtubeye giremiyorum dns felan bişeyler diyor ne yapabilirim

 5. ahmet diyor ki:

  Süper olmuş teşekkür ederim hızlı ve kullanışlı görünüyor

 6. serhat diyor ki:

  Galaxi s4 yazmıştım ama yorumlarda gözükmüyo

 7. mehmet diyor ki:

  En güzel servis olmasıyla dikkat çeken ve uzun zamandır kullanmış olduğum başarılı servislerin başında geldiğini düşünmekteyim.

 8. nuri diyor ki:

  tunnel sayfalarından faydalanarak girdiğim bir sitede uzunca bir zamandır resimleri görebiliyor olmama rağmen videolar açılmıyor. beyaz bir ekran çıkıyor öylece kalıyor. sorun genel mi yoksa bende mi? ne yapmamı önerirsiniz.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Nuri,
   Sorun geneldir. Tüm kullanıcılarda aynı sorun vardır. Kısa bir süre içerisinde sorun giderilip, web sitemiz üzerinden bilgi verilecektir.

 9. aslıhan diyor ki:

  işe yaradı sonunda yasaklanan sitelere sorunsuz girmemi sağlayan sayfayı buldum.

 10. aslı Güngörür diyor ki:

  Öncelikle web sitenizde pek birçok makale yazılmış. Hepsini titizlikle okudum ve başarılı hizmet sunduğunuzu fark ettim. Daha önce pek çok bloga göz attım fakat tam olarak kesin bir çözüme ulaşamadım. Uzun zamandan beridir yasakli sitelere girmek için çözümler üretiliyor fakat yarım yamalak bilgi aktaran siteleri görüyoruz sürekli bunların önüne geçerek öncülük etmeniz gayet hoş. Diğer servislere göre bence vtunnel daha kullanışlı ve hızlı gizlilik ilkelerinde de başarılı olan ve kullanıcıların bilgilerini korumaktan ziyade koruma kalkanı olduğunu da duymuştum. Tekrardan teşekkür ederim güvenlik konusunda gayet başarılı bir ekibiniz var.

 11. Filozof diyor ki:

  Kendine özel kalkanları olduğu ve bu kalkanlar sayesinde kişisel verilerimiz kayıt altına alındığı ve güvenliğimizi sağladığı hakkında bilgiler yazılmakta ne kadar doğru?

  • admin diyor ki:

   Evet güvenliğinizi koruduğu doğru, veri tabanında her gün giriş yapan kullanıcıların bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Kayıt altına alınmasının sebebi ise, kullanıcıların bir sonraki kullanımında hız problemi yaşamaması ve daha hızlı bir şekilde sayfalara erişebilmelerini sağlamak içindir.
   Kayıtlar daha sonra silinerek veritabanı sıfırlanmaktadır.
   Bu bilgiler gerekmediği sürece 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 12. kamuran diyor ki:

  benim sorunumda nuri arkadaşla aynı, tunnel sayfalarından faydalanarak girdiğim bir sitede uzunca bir zamandır resimleri görebiliyor olmama rağmen videolar açılmıyor. beyaz bir ekran çıkıyor öylece kalıyor. sorun genel mi yoksa bende mi? ne yapmamı önerirsiniz.sorun hala çözülemedi mi?

  • admin diyor ki:

   Resimlerin görünmesi normal, eğer resimler görünüyor da, videolar açılmıyorsa iki sebebi vardır.

   – Flash player yüklü olmamasından kaynaklanıyor olabilir.
   – Java kurulu değilse açılmaması normaldir.

   Eğer kullanmış olduğunuz browser ile ilgili problem yoksa bu eklentileri kurarak sorunu çözebilirsiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa bizlere sorunu tam olarak bildirirseniz yardımcı olmaya çalışacağız.

 13. Burak diyor ki:

  Bilgiler gayet açıklayıcı fakat proxy servisini kullanırken biraz tedirginim. Sorun olmaz değil mi?

  • admin diyor ki:

   Evet güvenli Burak bey. Proxy tabanlı olduğu için bilgilerinizi gizleyerek erişmenizi sağlar. Öte yandan karşılaşacağınız tehlikelerden de korur. Çünkü tamamen bağlantı bilgisayarınızdan kesilir ve herhangi ülke üzerinden atanan bilgilerle dolaşmanızı sağlar.Copyright © 2014 - KTUNNEL Giriş - Her Hakkı Saklıdır.